Zaznacz stronę

II FESTIWAL MUZYCZNY 
NIEPODLEGŁA WIELU WYMIARÓW

15.09. – 27.10.2019


PROGRAM

15.09.2019  STAROGARD GDAŃSKI

godz. 16.00
KOŚCIÓŁ PW. ŚW. WOJCIECHA

Ewa Sawoszczuk – organy
Przemysław Wawrzyniak
– dudy szkockie

15.09.2019 LUZINO

godz. 18.15
KOŚCIÓŁ PW. ŚW. WAWRZYŃCA

Zespół wokalny Art’n’Voices w składzie:
Małogorzata Priebe, Maria Krueger,
Anna Rocławska-Musiałczyk, Marta Jundziłł,
Mateusz Warkusz, Szymon Duraj,
Tomasz Chyła, Filip Czajkowski

22.09.2019 – STRZEBIELINO

godz. 18.45
KOŚCIÓŁ PW. ŚW. MAKSYMILIANA KOLBEGO

„Ave Maria w Muzyce”
Małgorzata Rocławska – sopran
Błażej Musiałczyk 
– organy

06.10.2019  PELPLIN

godz. 17.00
MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W PELPLINIE

„Koncert Muzyki Filmowej”
Paweł Nowak – akordeon
Orkiestra Kameralna Progress pod dyr. Szymona Morusa

06.10.2019 WEJHEROWO

godz.19.15
KOŚCIÓŁ PW. NMP KRÓLOWEJ POLSKI

Krzesimir Dębski
Zespół Zagan Acoustic w składzie:
Paweł Zagańczyk – akordeon,
Joachim Łuczak – skrzypce,
Przemysław Skałuba – klarnet, saksofon sopranowy i altowy,
Jarosław Stokowski – kontrabas

10.10.2019 GNIEW

godz.17.00
MUZEUM – ZAMEK, KAPLICA ZAMKOWA

„Między Bachem a polskimi Królami. Muzyka pisana dla królów / muzyka pisana przez królów”
Anna Zawisza – sopran
Zespół Muzyki Dawnej Silva Rerum Arte w składzie:
Maja Miro-Wiśniewska – flet traverso,
Danuta Zawada – skrzypce barokowe,
Weronika Kulpa – viola da gamba,
Małgorzata Skotnicka – klawesyn

18.10.2019  GDAŃSK

godz.15.30
SZKOŁA MUZYCZNA II ST. IM. FRYDERYKA CHOPINA

Emisja filmu „ Piaśnica” 

20.10.2019 PUCK

godz.18.45
KOŚCIÓŁ PW. ŚW. FAUSTYNY

Akademicki Chór Uniwersytetu Morskiego w Gdyni,
Karol Hilla – organy, dyrygent

20.10.2019 GDAŃSK

godz. 18.45
ARCHIKATEDRA OLIWSKA

Koncert organowy w wykonaniu uczniów klas organów szkół muzycznych Trójmiasta

22.10.2019 KOŚCIERZYNA

godz. 18.00
KOŚCIERSKI DOM KULTURY

Emil Miszk & The Sonic Syndicate w składzie:
Emil Miszk – trąbka,
Kuba Więcek – saksofon altowy,
Piotr Chęcki – saksofon tenorowy,
Paweł Niewiadomski – puzon,
Michał Zienkowski – gitara,
Szymon Burnos – fortepian,
Konrad Żołnierek – kontrabas, gitara basowa,
Sławek Koryzno – perkusja

27.10.2019 LĘBORK

godz.18.45
SANKTUARIUM ŚW. JAKUBA APOSTOŁA

Krzysztof Komandarek – Tymendorf – altówka
Patryk Podwojski – organy